| Bunddy a întrebat:

Ce ați alege între :
- femeia/bărbatul visurilor voastre care să arate și să fie perfect/ă și să vă iubească necondiționat
- sau 500.000 euro?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam puțin 500000 euro, daca mai pui de 3 ori pe atât mai discutam.

| Hammurabi a răspuns:

Doar 500.000?
Băi dar zgârcit mai ești, parcă ai da de la tine. laughing
Aș lua și ăștia 500.000.
Femeia mi-am găsit-o singur.

| Dismally a răspuns:

As alege femeia/barbat big grin

| CostinAlamariu a răspuns:

Femeia visurilor clar. Dă-i naibii de bani că mă pot îmbrățișa nici săruta nici să-mi facă un ceai când îs bolnav

| CleanHeart a răspuns:

Prima varianta pentru că banii se duc și cu iubirea aia perfecta faci și bani

| AdioTPU a răspuns:

500.000 €

| 199onur7 a răspuns:

Pe ia -_-. Doar pe ia bani îi fac si ce? Ce faci ma cu bani? Ce faci cu ei? Manânci te caci si? Asta este viata ma? Asta este viata? Daca nu este fericirea Adevărată iti bagi p in ei de bani

| 199onur7 a răspuns:

Pentru mine fericirea Adevărată pe care ia ma face sa fiu asa nimeni absolut nimeni ma sad nu-i poate lua locuo absolut nimeni in viața mea ce faci ma cu bani? Ce dracu faci ma cu ei manânci te caci atat nimic altceva

| 199onur7 a răspuns:

Ce fericire vedeți ma in bani ăștia atat sai ia dracu de bani si pe mine sa ma ia dracu (

| 199onur7 a răspuns:

Va spun eu ba ca ca bani niciodată niciodată da niciodata si niciodată nu poți fericit ba da fericit cu Adevărată ma fericit in asa hal of mult mult fericit cu Adevărată niciun ban nicio bogăție nu poate cumpăra fericirea Adevărată aia Adevărată ma infinită care nu se termină niciodată si niciodată

| just4ubr2015 a răspuns:

500.000 euro

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Femei care sa te iubeasca poti gasi mereu, bani nu aleg banii.