| heroforyou a întrebat:

50.000euro, BMW+audi a4, sau femeia/barbatul visurilor tale? ce-ai alege?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar BMW.

| bloodyhell a răspuns:

Aleg banii cu ei as putea sa imi implinesc visul. oricum nu vreau sa ma casatoresc sau sa am copii.

| Gogu06 a răspuns:

Femeia, banii si daca se poate bmw-ul sa fie coupe. Le aleg pe toate.N-ai specificat cate am voie sa aleg big grin.

| CRISS69TM a răspuns:

Totul,in afara de femeie.

| CRISS69TM a răspuns:

In intrebare era vorba de o femeia/barbatul.de una.eu cu una nu pot sta. daca le am pe celelalte, le pot schimba mai usor.deci pot avea mult mai multe mai usor.vad ca va trebuie explicatii, mura in gura.nu-i nimic, la nivelul de cultura care exista astazi nu ma mira si nu ma supara.