| floricicadecolt a întrebat:

Ce ati dori (sau ce sperati) sa primiti cadou de Craciun?

17 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Sincer nimic.

| TheBestAndreea98 a răspuns:

Multa Sanatate, implinirea tuturor dorintelor, o viata ferita de griji.winking tot ce e mai bun iti poti dori de Craciun

| OnuOnulică a răspuns:

Doar un Samsung Galaxy S4.

| zurick a răspuns:

Aș fi ipocrită să zic că nimic.
Păi aștept să primesc telefonul de la tata, care s-ar putea să ajungă în România mai târziu...
Deși mama e cam supărată pe mine sper să găsesc o geantă și-n rest nu știu de obicei îi cer să mă surprindă.
Tu?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Un pupic.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi dea un semn de viata femeia pe care o ador.

| Chamberlin a răspuns:

Funda de la tine big grin

| contαbαndonαt a răspuns:

Un zambet frumos, pentru tot anul viitor, ori cel putin o urare de bine.

| JucărieLEGO a răspuns (pentru contαbαndonαt):

big grin

| contαbαndonαt a răspuns (pentru JucărieLEGO):

Nu inteleg, aia a vrut sa fie un zambet sau o strambatura?

| JucărieLEGO a răspuns (pentru contαbαndonαt):

Eh, las-o balta! tongue In loc sa trimiti si tu un zambet in schimb...tot grumpy cat ai ramas. Cand vrei sa primesti, trebuie sa stii sa si oferi/returnezi. big grin

| pci27 a răspuns:

Dragoste.

| Didishorr a răspuns:

O tableta sau un catel.

| FGirl a răspuns:

Sa ninga mult in noaptea de Craciun.

| MojeGabriel1997 a răspuns:

Sincer nimic, dar am primit un telefon ieri de la parinti big grin

| bibybiencutza a răspuns:

Eu o sa primesc o tableta, dar voiam sa imi ia un caine... sad

| Gaboss2000 a răspuns:

Xbox 360 sau Ps 3