| number0ne a întrebat:

Ce ati dori schimbat la siteul http://www.new2.net? astept criticile voastre aici sugestii si pareri. Multumesc

Răspuns Câştigător
| CatalinMG a răspuns:

Cauta sa faci schimburi de bannere cu alti detinatori de site-uri, documenteaza-te un pic de pe google despre SEO, si iti garantez ca dupa ce ai implementat un sistem adecvat pentru site vei avea vizite unice destul de ridicate. Vizitele unice de obicei fac posibil pentru site-ul tau sa fie mai usor indexat de catre motoarele de cautare gen Google, poti incerca sa adaugi si un sistem de tag-uri pentru sectiunile site-ului, si ele ajuta la indexari si afisari in motoarele de cautare.

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Pai zici ca nu te pricepi la SEO, dar daca vrei trafic si pozitionare buna pe google va trebui sa inveti.

| CatalinMG a răspuns:

As dori sa faci trafic pe site prin resursele proprii, nu prin reclama pe alte site-uri day dreaming

| Smackdown a răspuns:

E destul de dare site-ul, ai sisteme de operare, jocuri, filme si programe.Singurul lucru care nu-l inteleg este ca la jocul wwe raw vs smackdown 2010 nu are butonul download.Ai multe imagini carora le lipseste sursa.

Răspuns utilizator avertizat