| PA21345678i9 a întrebat:

Ce ati face cu 1.000.000 de dolari?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mi-aș achita ratele și aș sponsoriza centrele de copii abandonați printre altele.
Pa, pa.

| User a răspuns:

As cumpara TPU-ul, v-as suspenda pe toti si l-as pune pe samoila director executivlaughing

| Ana a răspuns:

Mai intai sa-i am si dupa aia sa ma intrebi ce as face cu ei, degeaba iti zic daca nu-i am big grin

| OanaG a răspuns:

Pf... da ce n-as face.

| lostcontrol12 a răspuns:

Poi. mi-as face nunta visurilor mele si o casa.si o masina.si apoi pusi in bancahappy

| georgesur a răspuns:

As da ocol Pamintului, iar cind as termina... m-as pregati sa o iau de la capat.

| versavia a răspuns:

Mi-as cumpara o casa, as mobila-o, as pune restul la banca(nu in Romania).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat? :O Daca nu sunt 2. 000. 000, tot degeaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca unii se gandesc ca este o suma foarte mare... 1 milion ii cheltui cam intr-o saptamana, maxim. Nu prea am ce sa fac cu 1 milion. Si daca imi oferi suma asta gratis, fii sigura ca le-as da foclaughing
Daca imi oferi 100 000 000 $ atunci am sa iti spun atatea...