| Tzatzikii a întrebat:

Ce ați face dacă ați afla că un amic pe care îl aveți de câțiva ani e pedofil?

12 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

La poliție cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am. Nu m-am gândit la asta până acum. In mod sigur nu l-aș judeca, dar aș încerca să-l fac să conștientizeze că atracția lui e una bolnava.

| Oceaniaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei stiu ca sunt bolnavi. Nu le pasa.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

În momentul și clipa aia nu există pentru mine "omul ăla" eu sunt în stare sa mor pentru copii da sa mor pe bune nu vrăjeală și minciună când zic și spun ca mor pentru un copil pai mor pentru un copil chiar de nu este copilul meu eu iubesc nebunește copii nu ma pot exprima în cuvinte în scris în niciun fel cât de mult iubesc copii mai ales când îi văd asa mici pinguini cum merg pe străzi ce ma îmi vine sa-i iau sai mușc de poponet și fălcile alea și mâinile alea mici degetele alea micuțe Doamne...

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Pușcărie închisoare bolnavi...

| Ararat a răspuns:

Politie daca am dovezi, ignor peste tot, imi anunt cunoscutii sa-si tina copiii departe de el.

| Oceaniaaa a răspuns:

L-as castra cu mana mea

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Oceaniaaa):

S-o crezi tu ca poți sa-i faci așa ceva te-ai uitat sa vezi cazruile de la stiri? Tu ști ca ei sănt în stare orice? Mai ales dacă afla și știu ca ai aflat ca ei sunt pedofili poa să-ți facă rău asa ca nu te pune cu ei ca nu este de glumit și de ras ăștia trebuie închiși pe viață.

| Oceaniaaa a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

In inchisoare e prea bine. Au acoperis, caldura, mancare. Mai bine as risca

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Oceaniaaa):

Ce sa riști ma? Ma faci sa râd laughing) tu îți dai seama ce vrei tu sa faci? laughing) până il castrezi tu pe pedofilul ăla ști căta bătaia îți iei de la ăla rolling on the floor)) nu te pui cu pedofili cauta și citește sa vezi câte cazuri sunt cu ei ce sa castrezi))))

La închisoare da într-adevăr ai mare dreptatea este prea bine pentru ei acolo au toate comeditile da sai pună în camera cu bătăuși sa vezi ce castrare își ia ei și de zi...

| Oceaniaaa a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Nu toti pedofilii sunt fortosi. Eu am cunoscut unu, era destul de pitic
De aia sunt si atrasi de copii, ca ii manipuleaza usor, fara forta

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Oceaniaaa):

Pedofil fără forța și pitic laughing))

Da este Adevărată într-adevăr îi manipleză și... Înțelegi.