| Alexandra_2056 a întrebat:

Ce ati face daca ati castiga la loto marele premiu?happy

8 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Ce n-as face day dreaming...
Mi-as lua o vacanta sau as pleca intr-o croaziera, mi-as cumpara o casa noua, o masina si as investi in ceva
Dar vise... sad

Răspuns utilizator avertizat
| Tigro a răspuns:

Mi-as cumpara o casa in California. happy

| Ad3lyna_8426 a răspuns:

In primul rand as inebuni de fericire, si as parge tot ce imi sta in cale, ca sa cumpar altele mai frumoase. ex:leptopullaughing
1)As merge in vacanta pe o insula misto, si as sta acolo toata vacanta.
2)Mi-as lua de imbracat.
3)Mi-as cumpara muulta pizza,(imi este pofta).
4)Mi-as lua o vila.
5)As face tot ce-mi trece prin cap!

| Luori a răspuns:

O parte as dona, o parte mi-as ajuta familia, cu o parte imi construiesc un viitor si o parte pastrez. Ai zis ca premiul este mare, nu?

| nadyuca a răspuns:

Ceea ce visez de mult timp:sa vizitez Dysneylandul. In general sa calatoresc

| Bacemi a răspuns:

As fi super incantat. Probabil pentru momentan mi-as cumpara un teren si mi-as face o casa gen Mansion asa cum imi place mie. In rest as trai cam la fel ca si acum. Si as calatori in locurile la care am visat zi de zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LotoXP - site dedicat jucatorilor de loto; aici gasiti generator de variante bazat pe filtre setabile, statistici, forum