| ellalove a întrebat:

Cine credeti ca va castiga marele premiu la Romani au Talent?

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

E greu sa ne dam seama, sunt multe talente, dar cred ca totusi marele premiu il va castiga o formatie, un grup si nu o singura persoana

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

eu cred ca narcis *tipu ala tare care dupa ce toti l-au batjocorit ca nu are voce, toti au stat apoi la picioarele lui si i-au aplaudat vocea divina* love struck love struck love struck love struck

| Kenny a răspuns:

Sper ca Adrian Tutulove strucklove strucklove struck

| maimutica98 a răspuns:

Sincer.sunt foarte multi care au talent. Iti este greu sa alegi.