| Colban a întrebat:

Ce ati face in locul meu daca ati fi in ITALIA si ati vrea sa mergeti in ROMANIA sa vedeti persoanele dragi, dar nu ati avea bani?

Răspuns Câştigător
| SuciuRuxandra94 a răspuns:

Eu zic sa intrati pe mess si sa dati videochat asa puteti sa vorbiti sa va auziti si sa va vedeti. Fundita?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As munci undeva unde as castiga ceva bani ca sa iau un bilet de autocar si sa parasesc tara, doar nu are cum sa nu fie de munca. Dar tu fiind minora trebuie sa rabzi pana ajungi sa fi mare si sa lucrezi.

| Colban explică (pentru mgtow):

PROBLEMA e ca nu sant minora si muncesc dar am familie si trei copii cu mine, platesc un affit de 550 de euro si mai ramine putin de mincare nici gand de mers acasa, santem prinsi in 2, nu te porti intoarce, dar nici nu poti ramine...

| PatyKan a răspuns:

Da, intr-adevar... stiu cat e de greu dorul de persoanele dragi!
Depinde. Probabil m-as angaja undeva sa strang ceva bani iar apoi m-as intoarce in tara. Si pana sa adun banii aia, as vorbi cu ei la telefon/ pe mess [ desi asta nu se compara cu intalnirea reala] happy

| alexxa a răspuns:

M-as duce la munca.