| SVD a întrebat:

De ce iubim Romania? Pe langa faptul ca suntem nascuti aici si amintirile si persoanele dragi ne leaga de ea...

1 răspuns:
| Mariinaa a răspuns:

O iubim pentru ca are si partea ei frumoasa, avem locuri minunate dar nu stim cum sa le punem in evidenta. Avem inteligenta dar o folosim prost, avem creativitate dar ne ocupam doar cu furatul de la straini.
Romania poate mai mult, desi nu vrem sa credem asta. Avem peisaje incredibile pe care alte tari nu le au dar stiu ce sa puna in prim-plan.

Mult noroc happy!