| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face voi daca ati ajunge sa va indepliniti toate visele si ati mai avea mult de trait?
Sa zicem ca aveti 30 de ani.
Familia pe care v-ati dorit-o.
Prieteni ca voi.
Casa masini vacante etc.
Se intelege ca e vorba de buget foarte bun peste necesitati.
Ati intra in afaceri, ati dona, ati urmari sa deveniti celebru, puternic, sau ati trai linistit ca un om simplu?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Linisteee, vreau linistee. M-as plimba toata ziua, sa vad natura, asa nu ma simt in siguranta nici pe malul raului din apropiere, deci vreau sa dispara muuuuulti oameni. love struck

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate as dona alimente la aia din africa apoi as calatori mult cu masina inclusiv curse prin Germania nurburgring si uk are multe piste, sau europa sa testez multe circuite.

| Freya1 a răspuns:

As merge in vacante la relaxare, as întemeia ceva afaceri sa fiu sigura ca nu se risipesc bani, as face un adăpost pentru animale, probabil as si dona câte ceva si in rest m-as bucura de tot ce înseamnă viata.

| SilentRain a răspuns:

In liniște si pace

| DonEduardo a răspuns:

As trai linistit.