| zzralucazz a întrebat:

Ce faceti in vara asta dati-mi idei cea mai misto fundoiastonguetongue

Răspuns Câştigător
| ℓίίίgнт a răspuns:

Poi.petreci mai mult timp cu prietenele tale,te duci la strand,mare,la cabane,in excursii, doar voi asa, sa dormitzi unele la altele mai des (toate 3 ma refer ca daca nu ies certuri neplacuthe X_x) si.mai vizitezi rudele.asta e o formula pentru o vacanta distractiva :X:X:X: BFT kiss

1 răspuns:
| caty870 a răspuns:

Buna,eu ma duc la mare ii ff fain dar mai bine te duci unde crezi ca te simti mai bine PA!