| Dan a întrebat:

Ce ati putea face pentru a redresa economia Romaniei?

Raspunsul meu : agricultura ecologica (sere pentru cultivarea legumelor ecologice, in vest sunt scumpe aceste produse)

1 răspuns:
| perla a răspuns:

Toti Romanii sa vina acasa din strainatate si sa se apuce de cultivat pamanturile care le-au dat pentru a scapa de ele si sa vina in stainatate. cum am facut eu. si acum imi pare rau ca sa -l cumpar inapoi imi trebuie 10 000 de euro si cand l-am vandut l-am dat cu500 euro-acum stam si rabdam in tari straine si cumparam cartofi cu 2, 50 euro sacu de 5 kg. si acasa nu are cine ajuta pe parinti. asta e viata in lume:::legumele ecologice sunt toate legumele ce le cultivam noi cu sute de ani in urma uzand gunoiul de grajd ca ingrasamant nu azotul si pesticidele care s.au inventat odata cuUE si NATO...