| Eroare404 a întrebat:

Ce ati vrea sa faceti in ultima zi din viata voastra?

11 răspunsuri:
| murgumarius a răspuns:

Sa fiu un egoist si sa imi indeplinesc visele (sa satisfac ego-ul).In principiu ar fi in stransa legatura cu oamenii si natura.
Bafta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa mananc in prostie. Dupa sa stau pana imi trece durerea de burta, intins la soare happy
Dupa sa ma intanesc cu fata visurilor. Iar pe seara sa ma distrez putin happy

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sa ma sinucid.

| LoveSleep a răspuns:

Să găsesc secretul nemuririi.

| gemeni6226 a răspuns:

O petrecere cu multa muzica si dans cu toti cei dragi mie.

| syd2 a răspuns:

Sa-mi petrec ziua intr-o padure minunata cu iarba verde si fluturi.

| Doub a răspuns:

O stâncă înaltă deasupra mării
o pungă de jeleuri
ceva ciocolată
Şi
baaaang
Se produce minunea

| MistretulPufos a răspuns:

Sa merg pe varful unui munte cand e soare si frumos si sa stau toata ziua pana vine apusul si apare un urs si ma mananca sau ma impusca un vanator...sunt un mistret

| mgtow a răspuns:

Sa iau un cialis si sa dau la buci

| RAY a răspuns:

Exact ce fac in fiecare zi

| ancuta20 a răspuns:

Sa sun pe toti apropiatii si sa depanam amintiri frumoase impreuna.