| MykyIly a întrebat:

Ce ati vrea sa va faceti cand sunteti mari?

Slujbawinking

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt deja mare și am serviciu, dar totuși mă întristează!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Sofer profesionist si sunt adult.

| elena a răspuns:

Slujba?

Preot.

| Danyelusha a răspuns:

Pai visul meu, de vre'o doi ani, este sa ma fac avocata. Era un film despre un avocat si de atunci a inceput sa ma pasioneze asta, apoi am inceput sa ma informez, tot mai mult si acum sunt sigura ca asta vreau sa ma fac cand am sa fiu mare (acum am 14 ani)

| Rebe97 a răspuns:

Avocată

| Outspoken2 a răspuns:

Actor!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu prea stiu, mai astept un pic si apoi o sa iau o decizie, vreau sa am un loc de munca stabil, si care sa imi asigure un trai decent, dar si cu ceva beneficii ca tot suntem oameni si mai avem nevoie de vacante(bahamas, hawaii etc) poate si donatii de dat, sa fim un pic mai darnici, mai pe scurt ceva care sa ii placa oricui, dar si care sa se rezume la accea la ce stiu mai bine.