| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati vrea sa va faceti cand veti fi mari? Sau daca sunteti deja mari, ce v-ati facut?

Răspuns Câştigător
| fevrier a răspuns:

Cum am mai zis, copil.

7 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Eu dj si hairstilist, si vreau sa dau la Facultatea de relaţii comerciale şi financiar-bancare interne şi internaţionale.

| luizza95 a răspuns:

Arhitect sau designer de interior.

| lorra mng a răspuns:

Reporer sau psiholog, oricum ceva care sa imi placa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand o sa fiu mare, vreau sa ma fac translator. iar daca faza cu translatorul da gres, m-as apuca de o cariera cum ar fi designer de interior happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Detectiv iar pe la 40 de ani vreau sa profesez ca psihologtonguetu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau sa ma fac avocat, dar ai mei vor sa dau la medicina...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ar placea psiholoc... dar cred ca ma mai gandescbig grin