| vali_6207 a întrebat:

Ce baiat preferati: - frezat si sa fie foarte ingrijit si care tine la tinuta sa vestimentara?
-sau baietii care nu isi fac freza si nu tin cont atata de vestimentatie?
Sincer eu dimineata cand ma trezesc primul lucru imi fac freza. genu asta http://www.femei-frumoase.ro/images/stories/food/barbati /65.jpg
Astept raspunsurile voastre.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Atat timp cat nu petrece mai mult timp in oglinda decat mine e perfecthee hee
Prefer baieti ingrijiti dar nu narcisitiwinking

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Prefer baietii ingrijiti si care stiu sa se faca placuti.Conteaza enorm de mult sa ai grija de infatisarea ta si sa dai un aer placut atunci cand esti in societate.
Frumoasa frizura ta.Keep on itwinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Am cam 40cm (lungimea paruluihee hee ). O fi suficient?

| Alisa a răspuns:

Nu trebuie sa fie neaparat frezat. Atata timp cat este ingrijit, ii pasa de tinuta sa vestimentara si stie sa se comporte, este ok.

| Alice_6278 a răspuns:

Prefer baietii frezatzi sa fie foarte ingrijitzi si sa tina la tzinuta sa vestimentara.asta as dori cel mai mult la un baiat. Apropo ai o frizura faina.:*

| GogosikaInfuriata a răspuns:

1-sa nu fie certaret cu apa si sapunul big grin
2-sa aiba un bun gust si la stil vestimentar (asta nu inseamna marca Catalin Botezatu) dar nici sa asorteze pantalonii de trening la pantofi eleganti big grin
3-nu conteaza daca e barbierit sau nu, curat sa fie big grin
4-nu trebuie neaparat sa-si faca o freza anume, poate sa fie si ciufulit :X dar neaparat fara plete laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma impresioneaza freza. Stilul vestinar conteaza intr-o oarecare masura, dar cel mai mult conteaza sentimentele acelui tip fata de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suport baietii cu freza facuta.Parca sunt toti facuti la indigo, parca toti arata la fel. Daca isi mai pun si un fular de ala shucar cu un nod facut intr-o parte ( care e foooarte popular acum)imi vine sa borasclaughing. Eu prefer parul ciufulit la un baiat, dar si la o fata. La stilul vestimentar imi place cel spre rock.Culori ca verde, kaki, crem, negru, bej...astea ma atrag.Nu suport baietii care se imbraca "in fasion". Nu ca nu ar arata bine...parca sunt ca si fetele alea din plastic.Nu ma atrag deloc, ba chiar ii resping.Nu stiu, cred ca baietii care au un stil mai "wild", dar care sunt ingrijiti au mai multe sanse pentru ca par mai abordabili. Cand vezi unu de ala cu freza perfecta, pensat, cu esarfa la gat( rolling on the floormor de ras cand vad baieti cu esharfe de alea shucare gen fata de masa) parca te duci cu gandul la tipicul baiat "cool", fitos, care nu este prea stabil. Bineinteles ca nu toti sunt asa, dar eu asa ii percep pe majoritatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- frezat si sa fie foarte ingrijit si care tine la tinuta sa vestimentara