| IoanaIonuca a întrebat:

Ce cadou as putea sa le iau parintilor mei de Craciun? Nu cadouri de nu stiu cate milioane, ca nu-s copil de bani gata. Ceva frumos si simplu.

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Un tablou reprezentativ,un album foto cu amintirile voastre din familie, un parfum, bratara, ceas, set de parfumuri...

Citeste articolul din linkul asta:
poate te va ajuta sa te decizi:

http://blog.ilux.ro/......s-craciun/

Si oricum parintii apreciaza orice cadou..important e ca te-ai gandit la ei.

Sarbatori fericite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De exemplu o pereche de manusi din piele pentru tata, iar pentru mama o poseta.