| Ioaxo a întrebat:

in fiecare an de Craciun obisnuiesc sa cumpar cate un cadou si parintilor mei.INsa anul asta nu am deloc bani! asa ca m-am hotarat sa fac cadouri handmade.Insa nu gasesc pe net instructiuni sau idei, asa ca plzzzz idei! funda + vot pentru cele mai dragute si originale ideilove struck ps.scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| DuDux3 a răspuns:

Depinde de varsta.Ar fi bine sa le faci cate o felicitare daca ai intre 3 si 12 ani iar daca esti mai talentat si ai intre 13 si 16 ani ii poti face mamei o bijuterie si tatei ceva cum ar fi o masina desenata cu talent.

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Uite unul gratis: schimba poza de profil.
or sa fie recunoscatori
Tu inca nu stii, dar peste cativa ani o sa iti dai seama ce penibila e treaba asta cu postere pe pereti.