| mihaa a întrebat:

Ce cadou de 8 martie as putea cumpara in valoare de 70 roni ( pentru invatatoare)nu mi-a placut niciodata sa ma implik in astfel de activitatii, dar acum nu am avut scapare, dar ma rog, daca imi aratati si o oferta pe net, suntetii cei mai dulcii, va multumesc miha

3 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Nu stiu ce varsta are doamna invatatore dar cred ca un buchet sau un ghiveci dragut cu flori ar fi dragut si nici nu s-ar simti jignita!
Dar in nici un caz sa nu luati : bibelori, materiale pentru a-si confectiona faine, flori artificiale, vaze, lumanari sau alte maruntisuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-am cumparat diirigintei o geanta din meli melo... a fost foarte multumita. o poarta mereu :X
sau o bratara de aur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O colectie de cadouri doar pentru 8 martie gasesti la http://www.topcadouri.ro/ziua--femeii.php