| Lolllipop a întrebat:

Ce cadou i-ati cumpara voi prietenie voastre, care e cam copilaroasabig grin.In curand va fi ziua prietenei mele si nu am habar ce-i pot cumpara.Multumesc

Pupici:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ursulet de plus, o carte, niste cercei, un film, un album, poti sa pui si cateva poze de'ale voastre.
O rama pentru fotografii, un parfum, un lantisor... o pusculita pentru bani...

2 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

O bluza pe care stii ca si`o doreste, o carte interesanta, gandeste`te in general la hobby`urile ei si nu o sa dai gres in alegerea cadoului. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-i copilaroasa, o papua. Vibrator ii cumperi cind mai creste rolling on the floor tongue