| SuperWomen a întrebat:

Ce cadou sa-i dau surorii de ziua ei de nastere? ea implineste 29 de ani...

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O esarfa.La multi ani pentru sora ta.

| EmanuelaZ a răspuns:

Poate-ti gasesti ceva aici pentru sora ta. Sunt produse unicat, sau serii foarte mici. https://www.facebook.com/Ema.bijuteriihandmade

| ByaBii a răspuns:

Ai putea sa ii dai cadou o esarfa, o bluza sau un parfum. Pe langa acestea ai putea sa ii daruiesti si o ciocolata sau ceva dulce.Ai mai putea sa ii daruiesti si un sampon sau un ornament frumos. Ii urez la multi ani surori tale. laughing)

| bibiiiiiiii a răspuns:

Poti sa-i iei nu stiu cv simbolic.si sa sc cv pe o felicitare eventual so arzi (mai intrs asa)acolo sa sc gandurile tale