| papilici a întrebat:

Buna din nou! Ma puteti ajuta va rog? Maine e ziua de nastere a surorii mele, care implineste 12 ani. Nu am nici cea mai vaga idee ce cadou sa-i fac. Voi aveti vreo idee? Urgent! Mai am aproximativ 10 ore sa pregatesc surpriza. Va multumesc!

5 răspunsuri:
| DarkWerewolf13 a răspuns:

Incearca sa ii ei ceva ieftin dar folositor. Nu ii lua lucruri plictisitoare si banale ca un bibelou sau o vaza cu flori. Folositor si ieftin ar fi un album foto. o felicitare care o poate emotiona ani intregi, un penar, un portofel.

| lSummerl a răspuns:

Hmmm pai iai o placa de par are si ea 12 ani. Funda?

| Mirela77 a răspuns:

O pernuta personalizata cu artistul sau actorul preferat!:-D:-D:-D

| 孫燕姿 a răspuns:

Tu o cunosti cel mai bine si presupun ca esti cel mai inmasura sa gasesti ceva perfect. eu te sfatuiesc sa fii atenta la cea ce-si doreste sau ce-i lipseste si sa te pui pe cautat. insa, daca nu poti sa-ti dai seama, du-te pur si simplu prin magazine si vezi ce-ti sare in ochi.
o alta idee ar fi sa scoti o poza cu voi doua pe format mai mare si sa o inramezi, insa nu-ti garantez pentru idee aceasta.
mult noroc

| editza13 a răspuns:

O duci intr-un club misto sa stie de mica de chestiile astea