| anonim_4396 a întrebat:

Ce cantitate de lichide consumati zilnic? si ce fel de lichide? (apa, suc, supa, fructe etc )

4 răspunsuri:
| matchpoint a răspuns:

Prefaer sa beau apa, si in perioada calda a anului consum chiar si peste 2 l de apa /zi.La ocazii mai speciale consum si suc. Supa mananc zilnic la fel si fructe. Pa

| Emeraude a răspuns:

Eu consum in jur de 1, 5 l de lichide, in mare parte apa plata, dar si sucuri. Supa doar o data pe zi/la 2 zile, iar fructe in jur de 2-3 pe zi, nu prea imi plac big grin.

| Abcfunny a răspuns:

Cam in jur de 1L ...supa[nu mereu], suc, apa

| aиdяaaa●• a răspuns:

In jur de 1L-1L jum. Apa plata, iar supa si fructele le consum in fiecare zibig grin