| GrafferSwik a întrebat:

Ce cartela e mai buna Orange sau Vodafone

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! toate sunt bune ca au oferte cu minute la greu, eu sunt pe Orange si sunt multumita atat de oferte cat si de promtitudinea operatorilor cand am nevoie, acum tu alegi ce dorestihappy
O zi frumoasa sa ai!

Răspuns utilizator avertizat
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cel mai bine e sa alegi reteaua in care ai cei mai multi corespondenti.

| IonutAxi a răspuns:

Depinde in ce zona stai su cu, care ai semnal mai bine.Dar Orange e mai bun pentru ca are si mai multi utilizatori decat Vodafone. Succes

| TheDifference a răspuns:

Cosmote

Răspuns utilizator avertizat
| KeshaTikTok a răspuns:

Vodafoneee, lool.

Am avut si eu porcaria Orange, si nu a fost deloooc bine, cu Vodafone e mult mai bine.

| alinutzaap a răspuns:

Orange.

| ralukutza14 a răspuns:

Topul operatorilor după numărul de clienţi
Orange 10, 5
Vodafone 9, 8
Cosmote 6, 9 happy deci iti recoman Orange pentru. ca are cele mai bune oferte
funda?