| deia_9483 a întrebat:

Ce carti imi recomandatii?\
am citit seria vampiri sudului, amurg, chic, si niste carti de genul as mai vrea
voi ce ma sfatuiti?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Citeste Casa Tunetului scrisa de Dean R. Koontz. Este o carte psihologica interesanta. Am citit cartea deci iti pot garanta.

Casa tunetului este unul dintre cele mai complexe romane de groaza, reunind toate formele de asediu si de torturare ale fiintei umane, de la "spalarea creierelor", cu mijloace moderne, pana la tortura fizica, de la minciuna aparent inofensiva pana la manipularea politica.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Lauren Henderson-Femeie.Albă. Moartă, Margarita cu gheaţă, Prea multe blonde, Rochia neagră de latex, editura Polirom, colecţia CHIC, romane poliţiste de un umor debordant, eroina e o tipă trăznet & trăznită care se tot împiedică de cadavre, ori Olivia Joules şi imaginaţia hiperactivă de Helen Fielding, aceeaşi editură. Sau, dacă vampirii sunt genul tău, încearcă seria Anita Blake de Laurell K Hamilton, editura Tritonic.

| broscutsaaa a răspuns:

Mmm. Incearca ceva supranatural.
SF. Sunt cele mai bune love struck

| DoOdO a răspuns:

Nusj.incearca ceva de genu cartilor supranaturale.Cumva poza ta de la profil e ca MJ? esti fan? :X