| AnOrdinaryGuy a întrebat:

Ce carti sa mai citesc am citit goosebumps-rl stine carte neagra a secretelor fe higgins aventuri cu troli -mcdonald si nu mai stiu ce sa citesc funda!

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Ah, Goosebumps! Ce mi-au placut si mie cand eram mai mica happy! Si mie imi plac foarte mult cartile horror, reprezinta 85% din ceea ce citesc. Avand in vedere varsta ta, ti-as recomanda "Plaja Bantuita" si "Bun venit in tabara de cosmar!", tot de R.L. Stine, iar pe langa acestea, de John Saul: "Intuneric", "Al doilea copil", "Se arata furia oarba" si "Chinuieste-i pe copii". Alti autori horror foarte buni sunt Stephen King (cel mai bun, dupa parerea mea si nu numai), Dean Koontz si Edgan Allan Poe. Dar banuiesc ca sunt ceva mai dificil de inteles pentru tine acum, insa poti sa incerci sa citesti si cate ceva scris de ei happy.

2 răspunsuri:
| AnOrdinaryGuy explică:

Scuzati p.s. am zece ani mi plac cartile de groaza

| AnOrdinaryGuy explică:

P.s am 10 ani imi plac cartile de groaza