| unul1 a întrebat:

Ce codou as putea face unei fete (nu-mi imi este prietena dar ne intelegem foarte bine) de Mos Nicolae?

8 răspunsuri:
| Charis a răspuns:

Pey poti sa ii dau multe lucruri: un ceas, un fular, o bratara de argint, o floare, o pereche de cercei model de sarbatori, un lantic. Sunt multe lucruri frumoase pe care le poti face cadou dar depinde si de bugetlaughing

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Un fular, mănuși, un glob cu zăpadă artificială.

| Mlov3u4ever a răspuns:

Depinde de varsta.big grin. Daca este mai mica poti sa ii cumperi un ursulet, daca este mai mare sa-i cump. un colier/o bratara sau un trandafir rosu.happy

| DurexBun a răspuns:

O carte de dragostesmug

| Ciuuf a răspuns:

Un obiect care sa va reprezinte pe voi:
-O bratara de exempluwinking

| unul1 explică (pentru Ciuuf):

Nu prea ar merge... ma gadeam la ceva mai specific perioadei dar nu stiu ce

| Ciuuf a răspuns (pentru unul1):

Niste cercei cu fulg de zapada, o bluza calduroasa...nu stiu...winking

| Mary0Hellen a răspuns:

Un parfum, o cutie cu bomboane, o carte, un urs de plus, o poza cu voi pusa intr-o rama, depinde si te felul ei de a fi happy
Bafta!