| anonim_4396 a întrebat:

Ce contează pentru tine cel mai mult în viaţă?
Ce inseamna o viata fericita pentru tine?

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Conteaza sa reusesc din punct de vedere personal si profesional. Cand o sa termin facultatea si o sa muncesc in domeniu si cand voi avea o familie, atunci voi putea spune ca sunt implinit.

| Sellak a răspuns:

Ori cat ai fi de fericit, mereu o sa gasesti ceva care te-ar face mult mai fericit.
Eu sincer am o viata fericita, am un loc de munca, salariu peste medie, am o masina, familia ma sustine, prieteni putini dar buni ( prieteni putini, cunostine multe, nu confundam prietenii cu cunostintele ). Dar totusi sunt chiestii care m-ar face muult mai fericit decat sunt acumwinking.

| RAY a răspuns:

Totul,totul conteaza in viata, viata e o calatorie, sa fi impacat cu tine insati

| Drimmero a răspuns:

Conteaza sa fiu fericit pentru a-mi duce pana la capat unele impliniri! O viata fericita inseamna sa fiu sanatos si sa nu imi pese de problemele de zi cu zi/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am renuntat sa mai caut astea.
Fericirea mea este drumul pe care il fac atunci cand plec de acasa. Dar un drum care nu ma duce undeva. Pur si simplu merg mereu.

| LoveSleep a răspuns:

Înclin spre nimic.
Nu există 'viață fericită'.

| Doub a răspuns:

Să mă îndop cu dulciuri, am un ţel măreţ, oameni buni

| Florentina9210 a răspuns:

Sa am bani, o familie buna si o masina!

| WaterDrop a răspuns:

Sa fac un ou, mereu ma intreb de unde vin ouale si cum ar fi daca as avea curtea mea si o capita de fan in care sa depun unul.

| UnBroken2016 a răspuns:

Conteaza cel mai mult sa ma simt bine.