| roxyema a întrebat:

Ce cred baietii despre pistrui?big grin...eu cred ca sunt enervanti.ma enerveaza.mai ales cand ii am eucrying

8 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Am o prietena care are pistrui si ii sta bine q ei...nu cred ca asta e o problema asa gravalove struck

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna
Nu stiu, am o fata in clasa foarte pistruiata... dar nimeni pana acum nu a ras de ea, sau a batjocorit-o pe acest motiv...
Dumnezeu ne-a lasat pe toti cum ne-a lasat.happy...
Nimeni nu-i perfect...Insa am auzit ca exista o crema pentru a scapa de pistrui, intereseaza-te la o farmaciekiss
Te pup, si sper sa gasesti un raspuns exact:d

| r8driver a răspuns:

Ador asta la o fata... mi se par simpatece!

| KaTaLyN a răspuns:

Pai depindewinking daca ii ai asa cu stil exact cat trebuie si intr-un loc asa mai special (nu pe toata fata :-s )si eu cred ca sunt tari. Dar daca esti plina de ei...

| roxyema explică:

Ce ai cu poza mea?crying... mie imi placebig grin

| roxyema explică:

De fapt poza initiala e doar cu pisoiasul...aia pe care o aveam era refacuta...adaugat scrisul si pistolul... e doar un efect de imagine sau cum so numi. oricum e cevabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiii, lasa pistruii si ia-ti poza de acolo ca-ti trimit politia animalelor pe cap. Ce-i asa greu de inteles? Nu te joci chinuind pe altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te puna cineva fortat cu gitul pe ceva anume si spune-mi dupa aia cit iti place.