| codpenal2018 a întrebat:

Pentru fete. Vă plac băieții cu pistrui sau fără?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu a nici o treaba cu pistruii.
Daca e sa imi placa un baiat nu iau in considerare daca are pistrui sau nu.

8 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Esti culmea. Le plac aia frumosi, cu pistrui sau fara si ii evita pe aia urati. E la mintea cocosului.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Like sau zona prieteniei

| Elena9328 a răspuns:

Aceași părere o am și eu pentru băieți.

| Anon31241212 a răspuns:

Doamne eu ador pistruii! Mi se par geniali. Mi se par asa unici. Nu ma deranjeaza daca are sau nu. Dar ii considera super frumosi pe aia care au. Si nu sunt o chestie de care trebuie sa le fie rusine. Fiecare e frumos in felul sau. happy

| antoniaidk a răspuns:

Daca sunt roscati cu pistrui mi se pare super draguti laughing

| mason21 a răspuns:

Ambele sunt intrebari subiective. Unora le plac, altora nu. Gusturile nu se discuta, stiti si voi.

| JrBorboana a răspuns:

Vrei sa-l cunosti pe Dumnezeu?