| Florinel28 a întrebat:

Ce cred fetele despre baieti care se rad 100% pe picioare, maini, sub brat, zona pubiana sau macar piept si zona pubiana?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Nu-mi plac astfel de baieti.Singurul loc unde sunt de accord sa se rada este la axila pentru ca acolo transpira mai mult si apoi miroase urat, in rest raderea este o dovada de fite din partea lor

| Florinel28 explică (pentru AdelinaC):

Ai perfecta dreptate, este o chestie ce denota masculinitatea la urma urmei si e ok sa te simti in pielea ta. Desigur nu inseamna ca nu exista fete care apreaciaza treaba asta ca sa o citez pe Felys.

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Ca au evoluat din stadiul de maimuța si sunt atenti si ei cu corpul lor, eu ii felicit pe cei care fac asta, iar pe cei care nu o fac, bleah

| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca arata cam gay daca nu este striper sau balerin. Poate scapa de parul in execes prin tunderea lui, nu prin radere sau epilare; alegerea ii apartine, bineinteles.