| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeți de black friday de pe emag și pcgarage? E mai mult la mișto?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De ce sa fie la misto? E vinerea neagra si preturile sunt pe bune! La eMAG deja la ora 07.00 unele produse erau ->stoc epuizat big grin
La pc garage nu-i nimic.

| Camper123 a răspuns (pentru neluL):

Daca un produs este stoc epuizat la eMAG revine pana in iarna? te rog raspunde

| neluL a răspuns (pentru Camper123):

Pai de ce postezi aici? Aici ce are?
http://www.tpu.ro/adauga-intrebare
In principiu daca produsul este mai vechi, nu mai revine, daca produsul este nou atunci DA, revine!

| smeeagol a răspuns:

E ceva super ca avem si noi asa ceva.Sunt asa de multi incat eMAG nu mai face fata site-ul lor. Uite cateva reduceri sa iti faci o parere:
Samsung I5500 Galaxy 5 459 lei acum este 349 lei reducere de 23%
Stick 8gb 39 lei acum este 19 lei reducere 50%

Unele produse au reducere intre 15% pana la 70%.
As cumpara un telefon dar nu are rededucerea acea de 40- 50% sunt cateva.

| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi