| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca o sa se intample cu Chat GPT in viitor?

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

E antrenat de omul de rând, probabil o să devină tot mai prost laughing)))

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Preia controlul omenirii și ne rade pe toți. Nu mai scăpăm!

N-Ai văzut filme pe tema asta?

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Ma gândesc de ce iau creat de ce le tot da abilități și upgrade-uri serioase care le este scopul acestor roboți de iau creat și le tot da inteligență artificială căci ceva aicia nu mise pare în regulă nu vad nimic bine în asta de ce ai crea niște roboți și leai inteligenta artificială apoi abilități de ase mișcă singuri sa decidă ce sa facă adică care le este scopul acestor roboți? Vor săi folosească pe front? Vor săi folosească pe post de armament militar? ei nu-și dai seama ca ăștia la un momendată vor ajunge într-un punct în cât vor fi foarte evoluția și vor lua decizia să-și dea singuri upgrade-uri serioase se poate ajunge în punctul asta nu-i imposibil deloc deja ei sunt destul de inteligenți pentru niște roboți întrebare mea este de ce iau creat? Ce vor sa facă cu ei căci eu nu cred ca ăștia vor săi folosească pentru a face bine nu cred asta nici un singur gram pe front în zeci de ani de aicia în colo sigur vor înlocui oamenii și le vor la abilități și liberul albitru sa împuște ca mitraliera oamenii ei au impresia ca roboți ăștia vor asculta comenzile lor pentru o eternitate? Nu cred și nu-s de acord deloc cu ce se întâmplă cu ei eu nu vad nimic bun în faptul ca iau creat și le tot da abilități și fel și fel de upgrade-uri dacă ăștia au impresia ca roboți lor vor fi ironman? Si ca vor salva lumea? Nu cred eu vrăjeală asta Americană.