Întrebare recomandată | SIsi321j a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla in 21.12. 2012. Eu nu cred ca se va intampla nimic...voi?

15 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Se va intampla sa fie cea mai lunga noapte a anului [solstitiul de iarna]rolling on the floor

| mona a răspuns:

Nu se va intampla nimic

| NAdrian a răspuns:

Eu sincer cred ca va ploua.

| Aleqa a răspuns:

A cata oara vad intrebarea asta...

Pur si simplu ziua in care luam vacanta, si o zi super obisnuita. Mare chestie.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Numai Dumnezeu stie.

| Nordic a răspuns:

Eu cred că va ninge pe alocuri...

| Woodenpints91 a răspuns:

Eu cred că după 21.12. 2012 nu va mai fi nimeni care să pună întrebări cretine de genul "Ce credeţi că se va întâmpla în 21.12. 2012?".

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
Dimineata ne vom duce la scoala. Vom veni acasa bucurosi ca am intrat in vacanta. Vom manca. Vom mai pri la televizor, vom sta la calculator, iar timpul o sa treacarepede si seara ne vom culca!
Pa!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nimic...
O seara buna!

Răspuns utilizator avertizat
| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Nimic!

| xxxSecretDiscretxxx a răspuns:

Nimica!

| konfing a răspuns:

Isi baga mosul p--a in ele cadouri si se duce la f---t ca sa mai faca spiridusi sa se ocupe ei de f------e alea de cadouri apoi se imbata m--e si o sa vina pe pamant sa ne f--a pe toti in c-r pana murim si asta va rezulta ca trebuie sa nu mai cerem caoduri de la mosu` rolling on the floor

| MaRriaMaRia a răspuns:

Yupyyy singurul lucru care o sa se intample, este ca o sa luam vacanta...sincer nici eu nu cred ca se va intampla nimic altceva!

| Cami_Adi_1977 a răspuns:

NECREDINTA, TEAMA, HAOS, DISPERARE... Iata cateva dintre starile si sentimentele care ii caracterizeaza pe cei mai multi oameni in aceasta perioada de timp, nu intamplator denumita in Scriptura ca fiind cea a "ZILELOR DIN URMA". Aceasta psihoza, aceasta nebunie mediatica ce a cuprins intreaga planeta in momentul actual scoate la iveala cel mai evident lucru prevestit de Biblie, si anume: NECREDINTA SI NEPUTINTA OMULUI DE A SE INCREDE CU ADEVARAT IN DUMNEZEU!

Istoria omenirii a cunoscut prevestiri de tot felul privind un eventual "sfarsit al lumii", insa oamenii nu au invatat nimic din toate aceste SEMNE FALSE si AMAGIRI prin care satan isi deruleaza cea mai mare lucrare de ratacire a omului. Biblia – Cuvantul lui Dumnezeu – reprezinta singurul loc in care se arata celor ce au "ochi si urechi de auzit" ca sfarsitul tuturor lucrurilor si implicit a intregului sistem format din MATERIE, TIMP si SPATIU nu va imbraca forma descrisa de mintea umana.

Anul 2012, calendarul Maya, civilizatia mayasa, si toate celelalte nascociri cu caracter apocaliptic, menite a-l aduce pe omul fara credinta la apogeul disperarii nu au nici un fundament biblic si, in mod evident, reprezinta o MINCIUNA si UN FALS dovedite prin Cuvantul lui Dumnezeu. Din nefericire, cea mai mare parte a omenirii, prin aportul sustinut al stiintei, cultelor religioase si al mass mediei, a cazut in aceasta capcana mediatica fara precedent. Marturie stau numeroasele exemple, surprinse pe intreg mapamondul, in care oameni apartinand tuturor categoriilor sociale si-au parasit locurile de munca, au renuntat la bani, la locuinte, unii chiar la familie, refugiindu-se in natura, cat mai departe de aglomeratiile urbane, construindu-si tot felul de adaposturi si buncare care sa ii salveze de la un posibil dezastru.

aflati mai multe :

http://www.strainisicalatori.blogspot.com.es/......situl.html