| Emma305 a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla pe 21 decembrie, 2012? va rog fara raspunsuri rautacioase.

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Nu o să se intample nimic.Să nu îţi fie frică. După ei am muri in fiecare an.
O seară bună! Sper că te.am ajutat!

21 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Absolut nimic, probabil va fi o zi la fel de friguroasa ca oricare alta

| ROB3RT89 a răspuns:

Nimic special, va fi o zi normala, nu mai cerede toate barfele...
Nu tot ce zbora se mananca, un mic exemplu ar fi 11.11. 2011 acum trage singura concluzile!

| JiTerra a răspuns:

Ce se va intampla pe 21 decembrie 2012? ...ca tot ce se poate intampla intr-o zi obisnuita..ba nu scuze, greseala mea. Sarbatorim love struck primim vacanta de iarnalove struck ^^

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu stie nimeni nimic, numai Dumnezeu, poate va fi poate nu, intrebarea e, esti pregatit sa-ti vezi Dumnezeul?
http://www.divinerevelations.info/....../index.htm

| LenaleMinato a răspuns:

O zi ca oricare alta.

| CristianMarius a răspuns:

Numaram zilele ramase pana la Craciun

| ionutz4mai a răspuns:

Pe 21 decembrie o sa ne bucuram de vacanta de Craciun.

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Multi ciudati disperati. Probabil inclusiv eulaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 21 decembrie vor mai ramane 4 zile pana la Craciun, nimic mai mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania? hmm probabil va ninge

| PotatoMustDie a răspuns:

Luam vacanta de iarna.

| ILoveTacos a răspuns:

Primesc vacanta de Craciun.Nu crede in prostiile cu Apocalipsa, daca ar fi fost adevarat, ar fi trebuit sa fie mai mult de sapte apocalipse din 2000 pana acum, si toate erau 100% sigur ca o sa se inample.Nu-ti fa griji, bucura-te de sarbatori!

| spaghetty a răspuns:

Nu stiu va cadea cerul peste noi?
Tu chiar crezi porcarii de astea? Pe 21 decembrie va ningelaughing

| xLove a răspuns:

Vom fi in vacanta de iarna. Dragut, nu?

Si acum sincer: Tu chiar crezi in porcariile alea cu ''sfarsitul lumii''. Cum spunea si un preot intr-un interviu: Doar Dumnezeu stie cand o sa fie sfarsitul!

| ImiPlacToate a răspuns:

Nimic,O zi buna

| OliverArrow a răspuns:

Ne pegatim de Craciun.

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Cred ca atunci ne vom pauna sa impodobim brazi pentru Craciun.Stiu ca intrebi legat se sfarsitul lumii care se tot anunta, dar nu are tost sa iti mai bati caupul, sunt numai prostii

| lusinda99 a răspuns:

Ma voi trezi spmnoroasa si vad si eu ce mai fac.

| larisuka12 a răspuns:

Uni zic: ca maiasi au facut un calendar si an data de 21 decembrie 2012 sau oprit, si vezidomne atunci ai poate sfarsitu lumi, ca o sa fie 2 luni adica pana an februarie o sa fie antuneric pe pamant....si de astea si ca daca n-o sa mai fie lumina plantele nu mai fac fotosinteza si nu mai avem aer, multe dar sunt numai miciuni, stai linistita si bucurate de sarbatori(si an 2005 o zis ca an 2010 se rupe planeta an 2 si murim), prosti dupa cum am zis, roaga-te la mosu sati aduca cadouri, sarbatori fericite!

| Emma305 explică:

VA multumesc pentru raspunsurihappy

| Feleaga a răspuns:

Ma nu mai credeti tot ce se aude la televizor ca se zice de foarte mult timp ca va fi apocalipsa...Ce DOAMNE astia fac asa PENTRU audinta, dar cu adevarat nici ei nu stiu ce vorbesc