| lolooj a întrebat:

Ce credeti de ce sa spuns ca se va intampla pe 21 decembrie 2012?

Răspuns Câştigător
| oOoBrBoOo a răspuns:

Nu are rost estoo prostie oameni sau luat ca se va sfarsi lumea pe darta de 31 decembrie 2012 pentru ca atunci se gata calendarul maias dar acum sa descoperit ca calendaru continua pana in 2040 si ceva sau mai mult oricum nu are rost sa iti faci grij pentru asa ceva doar Dumnezeu stie cand o sa se sfarseasca lumea si numai cand vrea el se va sfarsi.Multa bafta.O funda?big grin

7 răspunsuri:
| Vogelspinne a răspuns:

Asteapta si vei vedea x)

| Azµre a răspuns:

Sper să se închidă TPU-ul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se va intimpla nimic, mai ales la Dragoste si sex.

| Chriistos a răspuns:

Ca o sa moara oamenii care nu posteaza in categoria potrivita pe TPU.

| zbye a răspuns:

Va fi o zi normala ca oricare alta.

| dianadoolce a răspuns:

Sincer: eu nu cred si nici tu nu ar trebui! Este o superstitie. Orice om poate acum sa spuna: sfarsitul lumii vine in 2014!
Nu trebuie sa crezi neaparat. happy
FUNDA? kiss

| Vexosynthesis a răspuns:

Sfarsitul lumii va veni cand va veni.