| teodora_3281 a întrebat:

Ce credeti despre cei din zodia taur?

Răspuns Câştigător
| dy a răspuns:

Am incercat sa-ti trimit un zodiac...BETON! Dar e prea lung si nu-mi editeaza raspunsul! Daca vrei, da-mi un mesaj si-ti trimit zodiacul prin mesaj! Merita! Dar sa-mi spui daca vrei pentru femeie sau barbat, e f lung!

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ii caracterizeaza tenacitatea, curajul, incapatanarea, hotararea.

| SweetCandy a răspuns:

Sinceri ....iubareti...incapatanati..si cand ii superi sa nu te ast sa te ierte prea usorbig grin

auran
| auran a răspuns:

Femeile - incapatanate, puternice si hotarate...
Barbatii - muncitori, familisti si "iubareti"

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Eu sunt taur si mai cunosc cateva persoane in aceasta zodie...deci taurii sunt: foarte incapatanati, sinceri, ambitiosi big grin

| adrianhasde a răspuns:

Sunt persoane care ar face absolut orice ca sa-si atinga scopul si lupta cu inversunare, ambitiosi, oameni cu o coloana verticala...

| alexandra_3253 a răspuns:

Sunt fff inkpatinati sh egoisti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt taur. ce spune @auran este adevarat. ce spune @sweetcandy e adevarat..eu iert, dar nu uit. egoisti nu...chiar nu sunt un taur egoist