| Helloyellowday a întrebat:

Ce credeți despre citirile tarot? Eu nu cred în destin, clarviziuni, etc. Dar, sunt tare curioasă să văd ce credeți.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Chestii trase de la indieni in varianta romaneasca gipsymania rumenski

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Cum sa nu crezi pai astea sunt cele mai reale lucruri, tu cum crezi ca Ștefan cel Mare a avut atâtea victorii pai cu ajutorul vrăjitoarelor, asculta la mine ca știu din scrieri vechi secrete.

| gemeni6226 a răspuns:

Cele de pe Youtube sunt generale merita ascultate doar ca si pura distractie.Cred ca fiecare isi hotareste destinul prin deciziile luate in mod sigur daca alegi sa mergi spre stinga nu spre dreapta vei ajunge la o alta destinatie, nimic nu e predestinat noi avem zilnic la indemina sa facem alegeri si sa hotarim ceea ce ne dorim si ce nu si functie de acest lucru sa luam decizii. Uneori si aceea poate fi o decizie importanta sa suni pe cineva sau nu, sa-i trmiti un sms sau nu, sa-i faci un cadou unei anumite persoane sau nu.

| NotNamed a răspuns:

E buna pentru prostit naivii si credulii.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Țepe,bravo că nu crezi