| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Ce credeti despre Inna? De ce nu prea are voce cand este vorba sa cante live?

5 răspunsuri:
| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Ce cred despre inna.hmm...pai e o... enervanta si netalentata! cum sunt de altfel majoritatea "artistelor"de azi rolling on the floor

| xSoaked a răspuns:

Pentru ca vocea ei cand nu canta live e editata. si de fapt, nu prea are voce oricum, nu are nevoie de asa ceva ca nu canta rock sau pop, ci muzica de clubbing. mie personal nu imi place big grin

| Ioanantonia a răspuns:

Inna mai mult tipa si is pune fanii sa cante.sau mai mult vorbeste. uite aici cand nu se agita si sare si topaie pe scena(sta jos aici).are vocea buna:http://www.cancan.ro/......69220.html

| naf29 a răspuns:

Inna... hmmmm un produs de marketing care vinde foarte bine in afara, felicitari celor care au avut curaj in ea, voce nu ma pronunt, am vazut cateva clipuri cu ea cand a cantat live si nu piesele iei, alte piese, si suna destul de bine, dar pana nu o vezi U in realitate nu stii daca e bine sau nu, in legatura cu live-ul normal ca nu o sa se auda exact ca in video vocea, Celine Dion am incredere ca suna la fel ca in video dar Inna nu suna la fel, si nu e singura care are vocea editata toti artistii acum au vocea editata, daca tot o bagam pe Inna in rahat, uitati-va la videoclipul nou al lui Enrique Iglesias cu Pitbull, vi se pare ca vocea lui Enrique asa suna live? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place Inna si nici muzica house. Eee, a intrat in Billboard, deci ar trebui sa ne mandrim cu eahee hee.