| andreea_3408 a întrebat:

Ce credeti despre intenet?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca poti gasi pana si minunatii ca asta http://www.tpu.ro/......tin-biber/ si sa afli, cum il mai poti gresi pe "internet". Nu-i fascinant? :))

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O sursă de informare!
Pa, pa.

| AnneMarri a răspuns:

Este folositor, dar, dacă nu eşti atent, poate deveni periculos.

| ZuzZzulina a răspuns:

Ca un loc minunat din care aflii si altii afla multe si inveti multe, deci e super sa ai net! tongue Cine nu are nu poate fi asa informat despre TPU, conQUIZtador, fisierul meu, auto4tuning, etc. Internetul este un loc in care te informezi despre ce te interezeaza. Sper ca te-am ajutat!