| Ad3yana a întrebat:

Ce credeti despre munca pe vas de croaziera?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E buna! Important este sa treci de preselectie - sa te accepte promotorul si sa prinzi primul contract! Dupa aceea este mai usor ->te cheama ei daca esti de treaba.
Succes!

| a1doru a răspuns:

E stresanta dar merita.se castiga bine si, in plus, ai ocazia sa vezi lumea fara sa platesti rolling on the floor

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Da este foarte buna. Este banoasa, dar va trebuii sa stay pe un vas de croaziera nu e ca o munca obisnuite 8 ore pe zi. Va trebuii sa stay cate 3 luni, 6 luni depinde de croaziera happy. Succes poate treci preselectiile! Numai bine!

| jadir a răspuns:

Eu am avut o gramada de oferte fiind barman(flair) cu experienta nu m`am putut duce pentru ca nu aveam o diploma care sa si ateste acele abilitati. Dupa ce am primit si o diploma na`m mai avut oferte pentru nave, insa sunt fericit cu faptul ca lucrez si predau ore in meseria pe care mi-am dorito si la care am visat.