| Springflower2020 a întrebat:

Ce credeti in legatura cu legile lui Murphy?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea sunt confirmate. Inclusiv cea cu telefonul care suna cand esti in baie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt amuzante si incredibil e ca se si potrivesc. Cel putin acestea se potrivesc al naibii de bine: tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa; cand formezi un numar de telefon gresit, niciodata nu suna ocupat; atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci; cei care locuiesc cel mai aproape, sosesc ultimii la intalnire.