| SadSmiles a întrebat:

Care din legile lui murphy credeti ca este cea mai aproape de adevar?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Durata unui minut depinde de ce parte a uşii de la baie te afli.

Nu numai că este aproape de adevăr ci este în mod cert 100% adevărată - verificată şi verificabilă oricând de către oricine.

| Klepto a răspuns:

Singurul vis care se implineste este acela in care visezi ca te pisi.
Am adaugat-o eu.

| Chris a răspuns:

Suma inteligentei pe planeta este constanta, insa populatia se afla intr-o continua crestere.

| zdrangoi a răspuns:

Daca o felie de paine cu unt iti cade din mana, sa fii sigur ca va cadea cu partea unsa cu unt in jos!

| caractere a răspuns:

Nu ma pot decide doar la una :
-Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci.

Daca nu ai nevoie de ceva si nici nu-ti doresti acel ceva, intotdeauna se gaseste din belsug.

Ceea ce numim pacat la altii, pentru noi este experiment.

Oamenii vor crede orice daca le-o soptesti la ureche.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Daca ceva rau se poate intampla, se va intampla.

Sper ca te-am ajutat happy

| MâţaD a răspuns:

Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa. laughing big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice este posibil dacă nu ştii despre ce vorbeşti.

| iuddavali a răspuns:

Cea care se va potrivi al un moment dat atat de bine incat va scoate un zambet amar de pe buze.

"Informatia se deformeaza cand trece spre nivelele ierarhice superioare."

vezi mai multe pe http://preturi.a0001.net/......dentifici/

| Bibi_1645 a răspuns:

Nu ma pot hotari intre urmatoarele trei, care sunt si preferatele mele big grin :
Sunt milioane de insi care tanjesc dupa nemurire, dar care nu stiu ce sa faca intr-o dupa-amaiaza de duminica ploioasa.
Tot ce este bun ori e imoral, ori e ilegal, ori ingrasa.
Cel mai bun mod de a tine un barbat este in bratele tale.