| cucaracia a întrebat:

Ce credeti voi despre emisiunea "hipnoza jocurile mintii" de duminica seara pe canalul prima tv. Eu cred ca aia joaca teatru.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost in studio la filmarea emisiunii si va pot garanta ca nu e regizata. Cunosc o fata din cele de acolo. Nici la sfarsitul emisiunii nu scrie ca e regizata ca la celelalte. Asa se intampla cand lumea s-a obisnuit cu regizate precum "tradati in dragoste". Pare regizata pentru ca ce se da la televizor nu e tot din ce era la filmare. Am gasit site-ul lui Vlad Grigorescu www.vladgrigorescu.com

11 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Poi si eu cared k joaca teatru. dara nu o fi adevarat si acele persoane hiptonizate cine stie cu cat au fost platite sa faca tot felul ce le zice ala si sa spuna ca este adevaratwinking kiss dar nu cared si mie mi se pare o emisiune aiurea tonguewinking

| marry a răspuns:

S-a mai pus intrebarea asta...si da este regizata...asta iti zice si la sfarsitul emisiunii daca esti atenta si citestiwinking

| vyol3ta a răspuns:

Emisiunea este regizata dupa cate am intzeles happy

| cLaudYu a răspuns:

Suta la suta regizata big grin

| Swany a răspuns:

Si eu cred ca joaca teatru straight face
Dar..ai vazut ce ziceau persoanele hipnotizate..ca e chiar adevarat..nici nu stiu ce sa mai cred straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost in studio la filmarea emisiunii si va pot garanta ca nu e regizata. Cunosc o fata din cele de acolo. Nici la sfarsitul emisiunii nu scrie ca e regizata ca la celelalte. Asa se intampla cand lumea s-a obisnuit cu regizate precum "tradati in dragoste". Pare regizata pentru ca ce se da la televizor nu e tot din ce era la filmare. Am gasit site-ul lui Vlad Grigorescu www.vladgrigorescu.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marry cred ca vorbeste in necunostinta de cauza. Nu scrie nicaieri ca e regizata pentru ca nu este. Spectacolele de hipnoza se fac de sute de ani si sunt foarte populare prin afara. Cand au incercat sa o aduca si la noi nu a halit-o nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai mare porcarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred ca e facuta, dar as vrea sa ma duc sa vad cu ochii mei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Articol foarte bun despre hipnoza in Romania http://www.adevarul.ro/......67692.html

| artjoyhypnosis a răspuns:

Cu toate ca practic hipnoza, imi este dificil sa dau un verdict. Unele reactii sunt veridice, iar altele sunt in mod evident " ajutate sa iasa bine".
Oricum, pentru cei interesati de hipnoza, va pun kla dispozitie cateva resurse - articole si demonstratii video :

http://www.youtube.com/user/artjoyhypnosis

http://artjoyhypnosis.blogspot.com/