| Nişka a întrebat:

Ce crezi ca este imposobil si ce nu?
Oamenii pot zbura? Eu cred ca putem zbura, sufletul nostu zboara, cand e indragostit prinde aripi, iar atunci noi suntem cu adevarat fericiti, acelea sunt aripile implinirii, iubirii, dragostei.

Răspuns Câştigător
| bunker a răspuns:

Bucura-te! momente ca astea-s scurte si rare; macar sa le traiesti din plin, fara frici si griji

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sper ca nu.Am o teama de inaltime groaznica.Sufeltul meu e mai legat de pamant decat de cer.Pentru al meu suflet trebuie facuta o scara rulata pentru ca nu il las sa zboarehee hee
Cred ca e imposibil ca definiesti limitele imposibiluluibig grin

| juniper a răspuns:

Este imposibil sa ne teleportam, sunt mai mult cu stiinta si paranormalul si nu e imposibil sa-ti realizezi visele.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superb, magnific, mirobolant, fantastic... mi-e foame...