| Zorocica a întrebat:

Ce culoare va place? Si in ce zodie sunteti?
Ce reviste cumparati? Eu sunt atrasa de revista :Cool girl:

8 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Verde fistic sau lime.
Capricorn.
Cool girl.
Numai bine! :]

| Florynmatrix a răspuns:

Albastru, Berbec, nu cumpar reviste noutatile le aflu de pe net

| Anduciu a răspuns:

Mai nou imi place albastrul.Gen http://trendy-fashion-buzz.com/......ue_M1.jpg.
Sunt taur:).
Nu cumpar reviste.

| xxdd a răspuns:

Paii. sunt berbec devil si asta se vede dupa comportamenul meu.
imi place. thinking negru, albastru, mov, roz, argintiu, alb si urasc galben, portocaliu, rosu whistling
siii. inainte cumparam popcorn, bravo, bravogirl. acum thinking
acum mai rar cumpar bravogirl si mai iau si popcorn cand are postere tari.:d

| Dubbs a răspuns:

Rosu; mov
scorpion
cool girl, BRAVO

| Iraida_7923 a răspuns:

Buna! ador verdele

sunt rac

era o vreme cand si eu cumparam reviste si da eram inebunita dupa cool girl, dar acum cu netu, la ce mai fol revistele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

albastru, sunt pesti si cumpar revista popcorn

| joker_4416 a răspuns:

Hey!:-)
mie imi place albastrul.:-P e atat de dragut si mai alea ador ochii albastrii
dar si dupaa rosu ma dau in vant.si el e dragut
sunt in zodia sagetator!:-P yeey!
si.pai eu imi cumpar revista Bravo Girl si cool girl
asteea sunt cele mai cool mi se par, celelaltee nu cred ca-si merita banii adica astea bravo si popcorn