| αℓγήα ツ a întrebat:

Ce culoarea v-ar fi placut sa aveti ochii?batting eyelashes

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Verzi ca tati dar ii am caprui ca mamiphbbbbt

| clauss a răspuns:

Albastri

| Contrast a răspuns:

Indigo...

| Denisa a răspuns:

Albastri:X

| Abcfunny a răspuns:

Verzi ii am deja.

| purpleice a răspuns:

Am ochii verzi si imi plac foarte mult, dar daca ar fi sa aleg alta culoare ar fi movlove struck ca elizabeth taylor, cat de frumos ar arata, ai fi superbi dar daca nu ma multumesc si cu culoarea astahappy

| aиdяaaa●• a răspuns:

Albastrilove struck dar ma multumesc si cu verzilove struck

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Albastri

| danny_7173 a răspuns:

Rosii

| Abbey a răspuns:

Eu ii am VerZziii:X
Iar daca ar fi acum sa ma gandesc ce culoare mi-ar fi placut sa ii am daca nu ii aveam culoarea asta tot VerZzii as alege:X pentru ca is cei mai draguti:* mie una imi plac ff tarebig grin...Hai sa te intreb si eusmug. Tuh ce culoare ti-ar fi placut sa ii ai ochii:Xsmug?big grin

| Dienutsaa a răspuns:

Negrii-pff ii ia`m caprui. dar merg si astia.laughing

| geoolina a răspuns:

Caprui:X desi ii am verzibig grin

| TestoasaRoz a răspuns:

Eu ii am caprui dar mereu am vrut sa am ochii verzi. E superba culoarea. Mai ales la ochi. II face sa para asa de clari...si...luminosi. Sunt minunati. Si merg foarte bine cu parul saten. happy

| Larisaa88 a răspuns:

Negri! Imi plac la nebunie ochii negri, in plus sunt... speciali prin simplu fapt ca sunt cei mai rar intalniti. happy

Eu ii am caprui (imi plac si ochii meihee hee...).

| Iuli_1498 a răspuns:

Albastrii.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer albastrii sau negrii, dar nu ii am asa