| durst a întrebat:

Ce dansuri sunt la moda acum?
de unde pot invata si eu sa dansez ca un robot? adica faza cu mainile si cu picioarele pe podea?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu poti sa spui ca e la moda acest dans. Fiecare e original si iese in evidenta printr-un stil aparte. Poti sa faci orice nebunii atata timp cat esti tu si nu te fortezi.

| Alice_6278 a răspuns:

Pentru mine acum sunt la moda dansurile Hip_Hop Si Disko.Imi pare rau dar nu te pot ajuta in legatura cu problema ta.Sorry:*

| eeeeeeeeee a răspuns:

Adica stilul ala care te face sa pari ca iei bataie de la omul invizibil?

| .::Roxy Shi Atat::. :*:*:* a răspuns:

Sa stii ca dansul robot nu mai este la moda

| mihai_6493 a răspuns:

Nu prea e la moda robot, frate tongue Depinde ce intelegi prin "la moda" acum.