| Trasca_Ionnut_1993 a întrebat:

TPU cum pot invata sa dansez ca un robot cel mai bun raspuns ia de la mine o funda mare

Răspuns Câştigător
| Mihaaaa a răspuns:

Parerea mea e sa cauti pe youtube. uite si o miscare sper sa te ajute:* http://www.youtube.com/watch?v=hkZXB3LLMBA. FUNDA?:*

7 răspunsuri:
| facepalmlol a răspuns:

Fie te inscrii la un curs de dans, fie inveti singur acasa vizualind video-urile altora si incercand sa faci miscarile lor.

| baiatuldinbrasov112 a răspuns:

Cauta pe youtube how to make a robo dancing ai acolo destule...i-a un pont, miscati mainile pe rand in ton cu muzica FUNDAAAAAAAAAAAAAAA!

| Trasca_Ionnut_1993 explică (pentru baiatuldinbrasov112):

Joci metin2 ro?

| Mihaaaa a răspuns (pentru Trasca_Ionnut_1993):

Mersii pentruu funditaaa:*

| Trasca_Ionnut_1993 explică (pentru Mihaaaa):

Cp

| Trasca_Ionnut_1993 explică (pentru Mihaaaa):

:*

| catalin1988 a răspuns:

Te ghipsezi din cap pana-n picioare si incerci sa joci fotbal american